KONTAKTUPPGIFTER


Du är alltid välkommen att kontakta oss. Kontakta oss om du vill hitta en butik som säljer våra produkter.

Redlunds Textil AB
Order-mail: order@redlunds.se

Växel: 0320-210540

 

Säljare mellansverige
Niklas Abrahamsson
niklas@redlunds.se
Mobil: 0705 155622
Säljare södra Sverige
Klas Christensson
klas@redlunds.se
Mobil: 0706 145140
Säljare östra Sverige
Viktor Johnsson
viktor@redlunds.se
Mobil: 076 8110540
Inköp/Säljare
Henrik Redlund
henke@redlunds.se
Tel: 0320 210542
Mobil: 0705 155835
Inköp
Eva Christiansson
eva@redlunds.se
Tel: 0320 210543
Inköp
Annika Eliasson
annika@redlunds.se
Tel: 0320 210548
Senior Manager
Henning Redlund
henning@redlunds.se
Tel: 0320 210541
Mobil: 0705 5556 23
Ekonomi
Susann Redlund
susann@redlunds.se
Tel: 0320 210546

 

 


Dela med dig på facebook

Vill du se våra vaxdukar? Klicka på bilden.

Redlunds vaxdukar 2018
Click the image
Nyheter
2018-04-06
Du har väl inte missat !
Läs mer
2018-03-19
Överkast i sammet !
Läs mer
2018-01-04
2018- våren är på gång !
Läs mer
Se alla nyheter
Sökning
E-mailsignup
Vill du ha vårt nyhetsbrev? OK